Poptávka-EU.cz

Největší množství kvalitních a ověřených poptávek na jednom místě. B2B a B2C fungující systémy, chcete prodat nebo koupit, využijte inzerce zdarma na Poptávka EU.

Mokré lakování

Datum vložení: 17.02.2024 / Datum platnosti: 02.03.2024

Základní informace

Zavedená firma v oblasti MOKRÉHO LAKOVÁNÍ hledá NOVÉ PARTNERY v tomto oboru MOKRÉHO LAKOVÁNÍ můžeme nabídnout vícenež dvacetiletou praxi.

Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti MOKRÉHO LAKOVÁNÍ nebojte se nás kontaktovat na telefonu 727 879 090 nebo na email Colorpbstudio@gmail.com
www.colorpbstudiosro.cz

Mokré lakování
Mokré lakování zahrnuje široké spektrum lakování. Výhodou mokrého lakování je téměř neomezený výběr odstínů, kytování nerovností, dobré mechanické vlastnosti nástřiku a jeho vysoká kvalita. Jsou-li díly nadrozměrné, práškové lakování doplníme mokrým lakováním, klade-li zákazník důraz na vysokou antikorozní ochranu, díly do venkovního, chemického prostřední nebo silně agresivního prostředí, je vhodné mokré lakování.
Hlavní výhody:
lze použít na jakkýkoliv povrch
vysoká odolnost vůči olejům a kyselinám
možnost namíchat jakkýkoliv odstín
dlouholetá životnost laku
snadná opravitelnost poškozeného nátěru.K mokrému lakování používáme podle požadavků/specifikace zadavatele barvy vodouředitelné, syntetické, epoxidové a polyuretanové. V rámci ochrany životního prostředí používáme speciální lakovací boxy - box s uhlíkovými filtry, které zabraňují nežádoucím únikům barvy do ovzduší.

Adresa a kontakty

Colorpbstudio s.r.o.
IČ: 25086332
Marek Branžovský
Stará Voda 19,Stará Voda,26272
Telefon: 727879090
E-mail: colorpbstudio@gmail.com
WWW: Colorpbstudiosro.cz

Přílohy ke stažení

1