Poptávka-EU.cz

Největší množství kvalitních a ověřených poptávek na jednom místě. B2B a B2C fungující systémy, chcete prodat nebo koupit, využijte inzerce zdarma na Poptávka EU.

Separátory neželezných kovů pro recyklaci elekroodpadu, skla, dřeva, demoličních odpadů

Datum vložení: 30.06.2020 / Datum platnosti: 14.07.2020

Základní informace

Zabýváte se recyklací skla, dřeva, kovového šrotu, demoličních odpadů nebo provozujete linku na spalování domovního odpadu? Potřebujete separovat barevné kovy, nemagnetické kovové materiály? Navrhneme a vyrobíme vám separátor neželezných kovů, který pracuje na principu vířivých proudů ( Eddy Current Separator ). Separace pomocí tohoto typu magnetického separátoru probíhá tak, že každý vodivý předmět, který vstoupí do střídavého magnetického pole, se zmagnetuje. Původní magnetické pole má opačnou orientaci vzhledem k magnetickému poli vytvořenému vířivými proudy, které způsobují odpuzování kovových předmětů. Ty jsou na konci dopravníku "odmrštěny" .
Separátory neželezných kovů se používají nejčastěji při recyklaci neželezných kovů ze strusky v linkách pro spalování odpadů, pro odstraňování hliníkových zátek při recyklaci skla, odstraňování bronzových úchytů a závěsů při recyklaci dřeva, demoličních odpadů, elektroodpadu, zpracování kovového šrotu, automobilových vraků a mají řadu dalších uplatnění.
Zajímají-li vás bližší informace nebo potřebujete nabídku? Obraťte se na nás.

Adresa a kontakty

WAMAG, spol. s r.o.
IČ: 48950301
Ing. Jan Kolář
Pražská 270,Mníšek pod Brdy,252 10
Telefon: +420 318 599 550
Fax: +420 318 599 522
E-mail: info@wamag.cz
WWW: http://www.wamag.eu